Сповідь співачки Ані Лорак

"Це спогад-сповідь, що має нагадати кожному з нас, що навіть якщо ми прощаємося з любов'ю, вона однаково і попри все залишається жити в серці. Гарний текст рідною українською мовою доповнює сильний візуальний ряд: відсилання до красивих історій кохання переплітаються з національною символікою. Дивіться. Відчувайте. Любіть" – так прокоментували свою нову композицію Ані Лорак.

Прем’єра відбулася 24 вересня і вже встигла набрати на платформі YouTube понад 3 млн. переглядів.

В кліпі співачка з’являється в декількох українських образах. Спочатку у вишиванці, а згодом прикрашає свою голову дуже ніжним українським вінком. Червона вишиванка була створена майстринями з Буковини, батьківщини Кароліни (Кароліна Куєк - справжнє ім'я співачки), і відображає етнічний код цього краю.

Символіки в цій роботі також було не мало. Адже само відео починається з обрізання коси виконавиці, що є потужним символом ще з давних часів історії України. Човен, до речі, цікавий факт: для створення ефекту обсягу-обльоту в цьому епізоді, зберігаючи при цьому пластику і рух артиста, команда, яка працювала над кліпом, вперше скористалася технологією Bullet Time з 25 камер, які працювали в режимі відеозйомки; нитки, якими балет вишиває в одній з мізансцен плаття головної героїні, і небо над головою, яке в фіналі проясняється над головою у співачки – все це створює неймовірну загальну атмосферу і картинку роботи.

Також потужним меседжем були кадри, на яких Ані Лорак співає з приставленим до грудей кинджалом.

Режисером роботи стали українські кліпмейкери: Directed by Deus Vult – Stanislav Morozov & Anton Fursa.

Також співачка дала інтерв'ю для української програми ЖВЛ, в якому поділилась своїми думками щодо роботи "Бачила" та своєї творчості загалом.

Про нові роботи зірок української естради тільки з REMS. Бажаєм Вам гарного настрою та креативних ідей:)

Автор: Єкатерина Сірко

Фото: Анна Лелюшкіна