Деркач Світлана Миколаївна – професор, декан факультету режисури естради КНУКіМ.

Художній керівник І та ІІІ курсів, викладає дисципліни «Режисура естради та масових свят» «Майстерність артиста естради»,  «Теорія естради», «Історія естради».

Заслужений діяч мистецтв України, провідний спеціаліст в галузі режисури естради, видовищних програм, масових свят та івентів.

Режисер-постановник та організатор понад 300 концертів, естрадних видовищ, шоу-програм, урочистих церемоній, масових свят і заходів різного спрямування.

Має свою режисерську школу. Випустила понад 120 фахівців. Серед них народні та заслужені артисти України, заслужені діячі мистецтв, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, практикуючі режисери-постановники.

Кандидат мистецтвознавства. Веде і очолює науковий напрямок теорії режисури естради та масових форм. Має понад 50-ти навчальних та методичних робіт. Автор навчального посібника «Режисура масових свят».