REMS – це VISLOVO !!!

В останні вихідні старого 2019 року телеканал «1+1» показав телевізійну версію найгучнішого шоу минулого року «VISLOVO» від групи «Время и Стекло» в Палаці Спорту.

Це шоу створили випускниці кафедри режисури естради та масових свят - Наталія Лисенкова, Наталія Ровенська та Марія Григоращенко

Телеглядачів чекали улюблені хіти та видовищні постановки. Надя Дорофеєва та Позитив, разом із режисерами, підготували двадцять чотири номери.

Також на сцені запалювали студенти кафедри REMS. Одразу шістдесят майбутніх режисерів та артистів естради, із першого по третій курси, зривали сцену своєю енергією під композиції гурту «VISLOVO», «Е, бой», «Навсегда».

Участь у підготовці до шоу для студентів REMS почалась заздалегідь. Ще на початку осені студенти знімались у відеороликах, які пізніше стали частиною масштабного проекту «Vislovo».

Потім були репетиції номерів, в яких брали участь студенти кафедри, що проводились у спеціальному павільйоні разом із всіма артистами шоу.

Але головним було шоу! Адже, будучи студентом, потрапити на сцену столичного Палацу Спорту, те ще й у шоу такого масштабу здається неможливим. Але не на REMS! Тут можливо все!

Також деякі студенти кафедри, разом із її випускниками Наталією Меркуловою, Євгеном Кравченко, Вікторією Кушміркевич, стали частиною режисерсько-адміністративної групи шоу. Вони були випускаючими режисерами сценічної площадки, відповідали за різноманітні позиції, для того щоб шоу пройшло чітко та вдало.

А шоу пройшло дійсно грандіозно! Фантазія режисерів вражала! Під час одного з номерів Надя Дорофєєва та Позитив піднялися під стелю на будівельних гачках і пролетіли над залом.

Також в постановках брали участь трейсери і каскадери, які вистрибували з контейнерів і влаштували справжнє шоу.  А гігантська пневмо-фігура VISBOY з розмахом рук в 15 метрів стала одним з яскравих елементів постановок. Режисери задіяли велику кількість піротехніки, яку привезли з США

Спеціально для шоу була побудована чотиристороння сцена-трансформер у вигляді контейнера - одного з основних символів VISLOVO, монтували її протягом чотирьох днів. І створила цю масштабну декорацію компанія «Технологія-Дизайн», засновником і директором якої є випуски кафедри режисури естради та масових свят Володимир Кошовий.

Для шоу було задіяно понад 500 світлових приладів і привезли 18 фур обладнання. Світлове шоу на кожен номер – це робота компанії «Alight», засновником і директором якої є випуски кафедри режисури естради та масових свят Володимир Андрусишин.

Шквал емоцій і величезний досвід - тільки на зірковому REMS!

Якщо і ти хочеш створювати шоу такого масштабу, або проходити на них практику - поступай на REMS!

Реєстрація для абітурієнтів у шапці профілю @rems_live